P3519-103J
MFR.Part #
P3519-103J
JLCPCB Part #
C17225288
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.06A 1.37A 10uH 260mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors