P3519-101K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P3519-101K
JLCPCB Part #
C17588408
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
100nH 10mΩ 13.66A 5.35A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors