P1812R-472G
MFR.Part #
P1812R-472G
JLCPCB Part #
C17379397
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.131A 4.7uH 401mΩ 650mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS