P1812R-392J
MFR.Part #
P1812R-392J
JLCPCB Part #
C17573263
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.25A 3.9uH 347mΩ 700mA ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS