P1812R-333J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1812R-333J
JLCPCB Part #
C17290482
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.578Ω 300mA 33uH 425mA ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS