P1812R-333G
MFR.Part #
P1812R-333G
JLCPCB Part #
C17354918
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.578Ω 300mA 33uH 425mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS