P1812R-223G
MFR.Part #
P1812R-223G
JLCPCB Part #
C17460232
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.2Ω 22uH 370mA 515mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS