P1812R-152G
MFR.Part #
P1812R-152G
JLCPCB Part #
C17584238
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.5uH 1.98A 222mΩ 950mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS