P1812R-103G
MFR.Part #
P1812R-103G
JLCPCB Part #
C17554157
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
10uH 550mA 608mΩ 772mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS