P1812-392H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1812-392H
JLCPCB Part #
C17296402
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.25A 3.9uH 347mΩ 700mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors