P1812-392G
MFR.Part #
P1812-392G
JLCPCB Part #
C17638712
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.25A 3.9uH 347mΩ 700mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors