P1812-152J
MFR.Part #
P1812-152J
JLCPCB Part #
C17328270
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.5uH 1.98A 222mΩ 950mA ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors