P1812-104H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1812-104H
JLCPCB Part #
C17616673
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
100uH 180mA 238mA 4.32Ω ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors