P160R-823GS
MFR.Part #
P160R-823GS
JLCPCB Part #
C17329433
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
169mA 196mA 3.2Ω 82uH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS