P160R-821FS
MFR.Part #
P160R-821FS
JLCPCB Part #
C17311686
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.567A 1.706A 50mΩ 820nH ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS