P160R-682KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160R-682KS
JLCPCB Part #
C17437934
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
280mΩ 592mA 6.8uH 662mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS