P160R-682HS
MFR.Part #
P160R-682HS
JLCPCB Part #
C17453795
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
280mΩ 592mA 6.8uH 662mA ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS