P160R-682FS
MFR.Part #
P160R-682FS
JLCPCB Part #
C17645366
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
280mΩ 592mA 6.8uH 662mA ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS