P160R-561HS
MFR.Part #
P160R-561HS
JLCPCB Part #
C17289133
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.73A 2.071A 41mΩ 560nH ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS