P160R-473FS
MFR.Part #
P160R-473FS
JLCPCB Part #
C17508121
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.9Ω 223mA 254mA 47uH ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS