P160R-392KS
MFR.Part #
P160R-392KS
JLCPCB Part #
C17540281
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
170mΩ 3.9uH 784mA 850mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS