P160R-391KS
MFR.Part #
P160R-391KS
JLCPCB Part #
C17434297
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.873A 2.417A 35mΩ 390nH ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS