P160R-391GS
MFR.Part #
P160R-391GS
JLCPCB Part #
C17260436
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.873A 2.417A 35mΩ 390nH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS