P160R-332HS
MFR.Part #
P160R-332HS
JLCPCB Part #
C17327589
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
160mΩ 2.636A 3.3uH 876mA ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS