P160R-331GS
MFR.Part #
P160R-331GS
JLCPCB Part #
C17325834
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.929A 2.636A 330nH 33mΩ ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS