P160R-272KS
MFR.Part #
P160R-272KS
JLCPCB Part #
C17528999
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.011A 120mΩ 2.7uH 935mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS