P160R-222HS
MFR.Part #
P160R-222HS
JLCPCB Part #
C17542126
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.036A 1.056A 110mΩ 2.2uH ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS