P160R-182KS
MFR.Part #
P160R-182KS
JLCPCB Part #
C17328130
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.149A 1.16A 1.8uH 93mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS