P160R-182GS
MFR.Part #
P160R-182GS
JLCPCB Part #
C17519271
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.149A 1.16A 1.8uH 93mΩ ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS