P160R-153KS
MFR.Part #
P160R-153KS
JLCPCB Part #
C17247764
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
15uH 397mA 419mA 700mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS