P160R-152KS
MFR.Part #
P160R-152KS
JLCPCB Part #
C17652155
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.195A 1.261A 1.5uH 86mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS