P160R-123KS
MFR.Part #
P160R-123KS
JLCPCB Part #
C17514978
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
12uH 439mA 441mA 630mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS