P160-473GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-473GS
JLCPCB Part #
C17298039
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.9Ω 223mA 254mA 47uH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors