P160-471HS
MFR.Part #
P160-471HS
JLCPCB Part #
C17298628
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.797A 2.231A 38mΩ 470nH ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors