P160-392GS
MFR.Part #
P160-392GS
JLCPCB Part #
C17411484
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
170mΩ 3.9uH 784mA 850mA ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors