P160-331HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-331HS
JLCPCB Part #
C17248724
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.929A 2.636A 330nH 33mΩ ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors