P160-272FS
MFR.Part #
P160-272FS
JLCPCB Part #
C17565064
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.011A 120mΩ 2.7uH 935mA ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors