P160-182HS
MFR.Part #
P160-182HS
JLCPCB Part #
C17212628
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.149A 1.16A 1.8uH 93mΩ ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors