P1330-182J
MFR.Part #
P1330-182J
JLCPCB Part #
C17379345
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.18A 1.8uH 1.95A 48mΩ ±5% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors