P1330-152J
MFR.Part #
P1330-152J
JLCPCB Part #
C17639378
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.291A 1.5uH 2.03A 42mΩ ±5% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors