P1330-122K
MFR.Part #
P1330-122K
JLCPCB Part #
C17566334
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
1.2uH 1.4A 2.69A 41mΩ ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors