P1330-122J
MFR.Part #
P1330-122J
JLCPCB Part #
C17484335
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.2uH 1.4A 2.69A 41mΩ ±5% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors