P1330-122G
MFR.Part #
P1330-122G
JLCPCB Part #
C17342156
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.2uH 1.4A 2.69A 41mΩ ±2% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors