P1330-103K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1330-103K
JLCPCB Part #
C17240607
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
10uH 216mΩ 564mA 946mA ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors