P1330-103G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1330-103G
JLCPCB Part #
C17554114
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
10uH 216mΩ 564mA 946mA ±2% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors