MILP1812-332K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
MILP1812-332K
JLCPCB Part #
C17561781
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.397A 3.3uH 323mΩ 750mA ±10% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors