MILP1812-152K
MFR.Part #
MILP1812-152K
JLCPCB Part #
C17646707
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.5uH 1.98A 222mΩ 950mA ±10% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors