MILP1812-103K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
MILP1812-103K
JLCPCB Part #
C17354381
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
10uH 550mA 608mΩ 772mA ±10% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors