M1331-821K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
M1331-821K
JLCPCB Part #
C17445238
Package
SMD,7.7x3.2mm
Description
270mΩ 405mA 405mA 820nH ±10% SMD,7.7x3.2mm Power Inductors