M1331-682K
MFR.Part #
M1331-682K
JLCPCB Part #
C17588965
Package
SMD,7.7x3.2mm
Description
118mA 118mA 3.2Ω 6.8uH ±10% SMD,7.7x3.2mm Power Inductors